• اخبار
  • مقالات
  • شرح وظایف
  • خدمات و فرم ها- قوانین - بخشنامه ها و دستور العمل ها
  • تماس با مسئولین
IMAGE
16 / 04 / 1397
عبد الرحمن ابراهیمی معاون مدیریت طیور استان فارس در این رابطه گفت : بر اساس درخواست مدیریت طیور و زنبورعسل استان از دفتر امور طیور کشور مبنی بر بازدید از تأسیسات...
16 / 04 / 1397
جزایری معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی  فارس با اعلام این خبر افزود : بر اساس دستور وزیر جهاد کشاورزی و تصویب دستورالعمل اجرایی توسط سازمان مرکزی تعاون...
27 / 03 / 1397
عبد الرحمن ابراهیمی معاون مدیریت طیور  با ارسال این خبر توضیح داد :
30 / 01 / 1397
 این کارگاه آموزشی به صورت یک روزه در صبح و عصر روز شنبه ، هجدهم فروردین ماه سال جاری با هدف بالا بردن سطح آگاهی زنبورداران استان با پیگیری و همکاری اتحادیه...
IMAGE
30 / 01 / 1397
علی رستگار مدیر امور طیور ، زنبور عسل و کرم ابریشم در این رابطه گفت : میزان تولید گوشت مرغ در کشور بالغ بر 2 میلیون تن بوده و در استان فارس در سال گذشته بیش از 125 هزار تن...
IMAGE
17 / 04 / 1396
پرورش مرغ گوشتی صنعتی

شرح وظایف

راهبری و نظارت و اجرای سیاست های کلان وزارت جهادکشاورزی در زمینه توسعه و بهبود تولید محصولات دامی در محدوده استان درچارچوب اهداف وبرنامه های مصوب.

 

-    انجام برنامه ریزی های لازم جهت توسعه فعالیت های پرورش انواع دام با هدف افزایش میزان تولید با بررسی و شناخت موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه تولید محصولات دامی.

 

-    تهیه و تدورن الگوها و دستوالعمل ها ی فنی جهت ترویج روش بهینه تغذیه ، بهداشت و اصلاح نژاد انواع دام با هماهنگی مدیریت ترویج کشاورزی.

 

-    تهیه و تدوین الگوها و دستورالعمل های فنی جهت احداث و بهسازی جایگاههای پرورش دام و برنامه ریزی جهت اصلاح جایگاه فرسوده پرورش دام  به جایگاههای مدرن.

 

-    برآورد و پیشنهاد کمیت ماشین آلات و ادوات مورد نیاز جهت مکانیزه نمودن فعالیت های دامپروری و انعکاس به اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی جهت تامین آنها.

 

-    هماهنگی با واحد صدور پروانه ها و مجوز ها جهت بررسی صلاحیت و شرایط فنی متقاضیان صدور پروانه و مجوز دامپروری در سطح استان.

 

 

 

معاونت بهبود تولیدات دامی: سید عبداله جزایری

تلفن: 32297961

داخلی: 2040

معاونت بهبود تولیدات دامی

آرشیو خبرنامه سازمان

آرشیو خبرنامه سازمان

آرشیو خبرنامه های سازمان جهاد کشاورزی استان فارس
سامانه های اینترنتی

سامانه های اینترنتی

سامانه های اینترنتی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس
سامانه رسیدگی به شکایات

سامانه رسیدگی به شکایات

برای ورود به سامانه رسیدگی به شکایات اینجا را کلیک نمایید.
سایر خدمات

سایر خدمات

مشاهده دیگر خدمات الکترونیک سازمان
گالری تصاویر

گالری تصاویر

گالری تصاویر
کتابخانه الکترونیکی

کتابخانه الکترونیکی

کتابخانه الکترونیکی
بازدید امروز1733
بازدید دیروز1337
بازدید هفته3580
بازدید ماه21196
بازدید کل607191