رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با صدور بیانیه‌ای؛ از حضور باشکوه مردم به ویژه بهره‌برداران بخش کشاورزی و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی در لبیک به ندای  مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز قدس، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمد مهدی قاسمی در این پیام گفت: بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک ضیافت الهی که از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به روز جهانی قدس نامگذاری شده است،بهره‌برداران بخش کشاورزی و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان فارس همگام با سایر اقشار ولایتمدار این استان و کشور عزیزمان، صحنه حریت و استقلال را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند: "روز جهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است"، افزود: به فضل الهي، مردم شريف ايران اسلامي امروز نیز همچون سنوات گذشته با حضور حماسي خود، وحدت مسلمانان آزادي خواه را به نمایش گذاشتند.

در پایان این بیانیه آمده است: اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال، بر خود لازم می دانم از مردم شریف و بزرگوار استان فارس به خصوص سربازان تامین غذایی که در خلق این حماسه بزرگ نقش داشتند، قدر دانی نمایم.