به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در این مراسم کشاورز مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در امور شهرستان ها به معرفی کانون بازنشستگان این سازمان و فعالیت های آن در جهت کمک های معیشتی بازنشستگان سازمان پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در " فراکسیون بازنشستگان " گفت: سازمان جهاد کشاوزری استان فارس کلیه مدارک مربوطه را به این فراکسیون که متشکل از یکصد نفر از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و با هدف همسان سازی حقوق آنها فعالیت می کند ارائه داده و مراحل انجام کار در حال پیگیری است.

کشاورز در خاتمه از برگزاری ششمین دوره انتخابات کانون جهادگران که در 19 خرداد ماه انجام می شود خبر داد و اعلام کرد: کلیه داوطلبین عضویت در این شورا تا 15 اردیبهشت ماه فرصت نام نویسی دارند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از بازنشستگان و همکارانی که در برگزاری این مراسم شرکت داشتند گفت: برگزاری این جلسات هم ضروری است و هم باعث ایجاد علقه بین همکاران می شود.

وی افزود: این جلسات باید خاص برگزار شود ضمن این که تجلیل از زحمات بازنشستگان این حسن را دارد که باعث بازدید همدیگر و آشنایی بین همکاران می گردد.

قائمی در ادامه یادآور شد: تفکر خدمت باید پس از بازنشستگی نیز در انسان نهادینه شود و در این دوران نیز انسان خود را مفید بداند. دوران بازنشستگی دوران درکنار هم بودن و در کنار خانواده بودن است و فرصتی است که با فراغت بال انسان می تواند به درجات عالی برسد.

در ادامه این جلسه قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ضمن تجلیل از بازنشستگان گفت: دستاوردهای سازمان جهاد کشاورزی استان فارس حاصل نقش آفرینی، همت و تلاش شما بوده که این بار امانت به ما رسیده و ما هم قدر دان شما هستیم و امیدوارم که ما و نسل های بعد از ما نیز بتوانند قدر دان زحمات شما باشند.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت بسیار خوب بازنشستگان تصریح کرد: از شما می خواهم با تشکیل تیم های کاری، فعالیت های اقتصادی را دنبال کنید و ما از طرح های اقتصادی که بازنشستگان بر اساس تجربه و تخصص خود در اختیار ما قرار دهند استقبال می کنیم و طرح های ارائه شده در اولویت کاری قرار گرفته، بررسی و حمایت
می شوند. همچنین عزیزانی که مایل به چاپ و نشر تجربیات، تخصص و یا خاطرات خود هستند می توانند با در اختیار قراردادن آن ها به ما حمایت شوند.