رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در همه دنیا بهترین تسهیلات ارزان قیمت به بخش کشاورزی اختصاص داده می شود چرا که تزریق تسهیلات گران قیمت به این بخش معوقات را به دنبال دارد امروز بالغ بر 1300 میلیارد تومان فقط در بانک کشاورزی معوقات بانکی وجود دارد و ناگزیر هستیم از طریق بندهای مثل بند (خ) استمهال کنیم.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس گفت: امروزه مدیریت سنتی پاسخگوی نیاز بخش وسیع کشاورزی استان فارس نیست و خوشبختانه رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان از مدیران علمی و از روسای قابل اتکاء در شورای برنامه‌ریزی و توسعه و کارگروه های اصلی استان هستند و نگرش علمی در مجموعه کشاورزی فارس حاکم است که جای سپاس دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: سرعت انتقال آخرین یافته های علمی به مزارع کشاورزان در اجرای "طرح یاوران" تولید اهمیت دارد از این رو با تلفیق دانش بومی مناطق و دانش موجود در مراکز پژوهشی در اسرع وقت به نیاز فنی و علمی بهره برداران بخش کشاورزی پاسخ داده شود.

مدیر امور اداری سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به نظر می رسد با عبور از بحران کرونا منابع انسانی بیشتر به سمت آنلاین شدن حرکت می کند و از شکل سنتی و پیچیده‌ فعلی خارج خواهد شد.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا اکثر خدمات این سازمان به صورت مجازی به مراجعه کنندگان ارائه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: فروشندگانی که سموم کشاورزی را با ارز دولتی وارد و بدون اطلاع رسانی به مراجع ذی صلاح در انبار نگهداری می کنند، محتکر محسوب می شوند.

دبیر انجمن حامیان طبیعت زاگرس گفت: محمدجوادمختاری مدافع زاگرس شامگاه گذشته (شنبه چهاردهم تیرماه) بر اثر سوختگی در یکی از بیمارستان‌های شیراز جان‌به‌جان آفرین تسلیم کرد.

مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به وجه مشترک مدیریت علمی این سازمان با فعالیت های پارک سلامت روان حاجات اشاره کرد و گفت: در این سازمان با نگاه مبتنی بر اصول علمی، مدل تعالی جاری سازی شده است و بر این اساس به مسئولیت های اجتماعی توجه خاصی می شود.

زیر مجموعه ها