مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: نعمت شهداء نعمت بی‌نظیری است و با وجود این عزیزان بقای کشور و نظام ما تضمین شده، از این رو پاسداشت مقام شهدا وظیفه همه ماست.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن قائمی در آئین غبار روبی مزار شهدا، افزود: فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی خدمت همه همکاران گرانقدر و بهره‌برداران بخش کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

وی تصریح کرد: چون هر چه داریم از شهداست امروز در اولین روز هفته جهاد کشاورزی همراه با رئیس، معاونین و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، خدمت ساحت مقدس شهیدان عزیز بالاخص شهدای سنگرساز بی‌سنگر عرض ادب داشتیم.

حجت الاسلام قائمی گفت: شهدا به ما نیاز ندارند، ما باید با تاسی به آنها و روحیه گرفتن از منش این بزرگواران بتوانیم راهشان را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که زمینه فعالیت در عرصه‌ای برایمان فراهم شده که به سنگرساز بی‌سنگر مفتخر است، افزود: لازم است هر از گاهی خونی در راه انقلاب ریخته شود و شهید یا شهدایی را انقلاب بدهد تا ما باز هم بیدار باشیم و بدانیم هرچه داریم از شهداست.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: امیدوارم خداوند تبارک و تعالی توفیق دهد همه ما ادامه دهنده راه شهدای عزیز و خدمتگزار مردم در این نظام مقدس باشیم و عاقبت همه ما رو ختم به خیر به شهادت گردد.