بیانیه سطح توافق خدمات تارنمای سازمان جهاد کشاورزی استان فارس

بازدید کننده محترم پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان فارس

بدینوسیله بیانیه سطح توافق خدمات پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را به اطلاع بازدیدکنندگان محترم میرساند:

۱-     این پورتال به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی «انتقادات، پیشنهادات و شکایات» در صفحه اصلی و همچنین در منوی مدیریت ها، قسمت مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مجهز می باشد که پس از تکمیل در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

۲-     ارتباط با مدیران سازمان از طریق خط داخلی و مستقیم، از منوی معاونت ها، مدیریت ها و ادارات در بخش معرفی همکاران هر واحد در پورتال قابل دسترسی می باشد.

۳-     ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق شماره تلفن داخلی در بخش معرفی کارکنان هر واحد قابل دسترس می باشد.

۴-     حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از وظایف سازمان می باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت. 

۵-     امنیت اطلاعات این پورتال توسط توسعه دهنده پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تامین می شود.

۶-      پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به طور تمام وقت در دسترس متقاضیان بوده و درصورت بروز هرگونه نقص و اشکال فنی، به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.